Vedení sboru

Sbormistryně - Regina Krchňáková

Ta, která to má všechno na svědomí. Ta, která na počátku vůbec netušila, "že Zpěvandule budou jednou sbor jako víno, víno, které zraje, má zářivou barvu, jiskrnou chuť, dobrý buket, víno, které není pančované." Ta, která nám nedá vydechnout a ustrnout ve vývoji a s nezlomnou důvěrou v naše schopnosti vyhledává nové a stále krásnější hudební poklady pro naše hlásky.
>

1. Hlas

Paštyková Jitka

Jituš měla 4 leté Zpěvandulí áčko. Ale hnedle, jak dokončila školu, do sboru se vrátila. Celý ten čas však s námi byla v kontaktu a když jsme k ní vyslali potřebné SOS pro nedostatek sopránů, ochotně vzala záskok. Má krásný, pevný soprán a je výraznou oporou.
>

Popovičová Kateřina

Káťa byla téměř u zrodu Zpěvandulí, jako všestranná flétnistka byla členkou Komorní skupinky, ale krátce po vzniku našeho sboru se k nám přidala a stíhala samozřejmě obojí (i převlékat kostým). Bohužel jen do té doby, než se stala studentkou VŠ, což ji bohužel na čas vyloučilo z našich řad. Teď je však už studentkou - mazačkou a má tedy trochu upravitelnější rozvrh, takže se k nám pozvolna...
>