Vítejte na stránkách pěveckého sboru "ZPĚVANDULE", jehož vznik se datuje od roku 2004. Budeme se vám snažit přinášet informace o našich vystoupeních, akcích a připravovaných i realizovaných projektech. Naše činnost je dokumentována, takže si můžete přečíst články mapující naše vystoupení nahlédnout do kroniky nebo se podívat na videa.

*** Pěvecký sbor Zpěvandule děkuje městu Mimoň za pravidelnou finanční podporu a spolupráci, díky níž může realizovat koncerty, festivaly a další kulturní akce..... naše poděkování patří také TV MITEL Mimoń, neboť s pomocí jejich techniky jsou pořizovány videozáznamy z našich koncertů***

SPOLEČNÝ KONCERT S LeMaJou - Kuřívody - 16.11.2017

LeMaJa  nás pozvala v září na Fikifest do Srb u Kladna a nyní jsme zase na oplátku pozvali tento trojlístek děvčat k nám do severních Čech. Regina zorganizovala pro ně a pro nás společný koncert tentokrát v kulturním středisku v Kuřívodech. 

Sál ve druhém patře zaplnili posluchači hlavně z řad rodinných příslušníků, ale celou jednu řadu zabraly místní děti – byli jsme potěšeni, že vydržely v klidu poslouchat až do konce. Koncert jsme zahájili my – náš klasický repertoár – „všehochuť“.  Regina zapojila i posluchače a vyzvala je, aby se k nám připojili v afrických písních, což oni bez rozpaků udělali. Po nás pokračovala se svým programem LeMaJa. Děvčata zpívala moc pěkně – čistě, výrazně, měla pestrý repertoár a krásně se poslouchala! Takové pohlazení po dušičce…. A na závěr jsme se ještě spojili a celý koncert zakončili společným zpěvem pěti písní. To nám to znělo!

Po koncertu jsme se ještě přesunuli k Regině a poseděli u prostřeného stolu, zavzpomínali na společné chvilky, zazpívali si koledy (lákali jsme naše hosty na naše zpívání v Praze v Betlémské kapli) a potom už jsme spěchali každý domů.

Cestou domů jsem si uvědomila, že ze mne spadla nastřádaná únava z posledních dnů. Tři týdny jsem se nedostala na zkoušky a koncerty! Myslela jsem si, že už se o mě pokouší nějaká viróza, byla jsem v posledních dnech hodně unavená a podrážděná….  a najednou jsem zase fit, v pohodě a únava je pryč! Možná je to náhoda, ale já myslím, že mi pomohlo zpívání. Díky,  Zpěvandule!

Kliknutím na obrázek si pustíte video - Iparadisi

 

Kdy a kde budeme koncertovat

2017 - Jak šel čas

            

TOPlist